قراردان متن پیشفرض در ادیتور وردپرس

متن پیشفرض در ادیتور وردپرس با توجه به اینکه باعث صرفه جویی زیادی در وقت می شود، می تواند برای اغلب مدیران سایت های وردپرسی مفید باشد. کلیات متن استفاده شده در پست های بیشتر سایت ها تقریبا یکی است. مثلا کلیات پست های آموزشی سایت وب هاو ثابت است. مقدمه، بخش بندی محتوا، کد ها و توضیحات. ما برای صرفه جویی در وقت از کلیات ثابتی به عنوان متن پیشفرض در ادیتور وردپرس استفاده می کنیم.

اگر شما هم می خواهید با استفاده از متن پیشفرض، مدیریت زمان بهتری داشته باشید، توصیه می کنیم این آموزش را دنبال کنید:

1فیلتر قراردادن متن پیشفرض

برای افزودن متن پیشفرض به ادیتور وردپرس کافیست کد زیر را در محل مناسبی در فایل functions.php قالب خود قرار دهید:

2کاربردهای متن پیشفرض

متن پیشفرض علاوه بر صرفه جویی در وقت می تواند کاربردهای بسیار بیشتری هم داشته باشد. فرض کنید شما یک سایت دانلود دارید و نمی خواهید از زمینه های دلخواه برای درج جزئیات فایل یا محصول دانلودی خود استفاده کنید. از طرفی به یاد سپردن و درج اطلاعات تک تک پست ها ممکن نیست. در چنین مواردی شما می توانید با استفاده از این کد، یکبار برای همیشه جزئیات و اطلاعات لازم را ثبت کنید و سپس هنگام ارسال پست، فقط متن را ویرایش کنید و اطلاعات را درج نمایید.

یا اگر سایت شما نویسنده های زیادی دارد که چیدمان مدنظر شما برای نوشته ها را رعایت نمی کنند، می توانید با استفاده از این فیلتر، متن پیشفرضی برای همه تعریف کنید و از آنها بخواهید بر اساس این چیدمان، پست های خود را انتشار دهند.

کاربردهای بسیار بیشتری هم می توان برای این فیلتر شمرد.

منبع

سوال یا دیدگاه شما